669 941 030

Verius Dicam

ul. Moniuszki 26a
41-902 Bytom

Wykrywanie zdrad małżeńskich

Przeczuwasz, że jesteś zdradzany lub zdradzana? Nie wiesz jak dobrze rozpoznać i udowodnić zdradę żony lub męża? Skorzystaj z pomocy Śląskiego biura detektywistycznego, w którym służymy profesjonalną pomocą w skutecznym i zgodnym z prawem wykrywaniu zdrad małżeńskich.

Wykrycie zdrady małżeńskiej nie zawsze jest łatwe. Obserwując jednak pewne oznaki zdrady, takie jak częste nieobecności w domu, głuche telefony czy wyjątkowa dbałość o wygląd zewnętrzny łatwo jest nabrać podejrzeń. Te z kolei, fachowo, dyskretnie i przy użyciu w pełni legalnych metod weryfikujemy dla klientów naszego biura na terenie całej Polski.


Wiemy jak rozpoznać zdradę u żony, lub męża

Dzięki odpowiednim środkom wiemy jak rozpoznać i udowodnić zdradę żony lub męża. Nasi doświadczeni i licencjonowani detektywi weryfikują zdradę poprzez profesjonalną obserwację partnera, wywiad środowiskowy, ustalenie kontaktów osobistych, zebranie wszelkich dowodów zdrady. Efektem naszych prac jest raport z dokumentacją fotograficzną.


Co po udowodnieniu zdrady?

Zebrane przez naszych detektywów materiały mogą być wykorzystane przez klientów podczas spraw rozwodowych. W celu zapewnienia w pełni kompleksowych usług, klientom, którzy chcą rozpoznać i udowodnić zdradę partnera, oferujemy również wsparcie kancelarii adwokackich, z którymi współpracujemy.

Obszar działania biura detektywistycznego Verius Dicam

Biuro detektywistyczne Verius Dicam przyjmuje zlecenia z Katowic, Bielsko-Białej, Rybnika, Gliwic, Bytomia i pozostałej części województwa Śląskiego. W ramach realizacji zleconych zadań działamy na obszarze całej Polski.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
10.00 - 18.00

Kontakt telefoniczny

Pod numerem: 669 941 030