669 941 030

Verius Dicam

ul. Moniuszki 26a
41-902 Bytom

Wykrywanie podsłuchów

Przeczuwasz, że jesteś podsłuchiwany? Nie wiesz jak wykryć profesjonalny podsłuch? Skorzystaj z oferty biura detektywistycznego, w którym skutecznie, szybko i dyskretnie wykrywamy kamery i podsłuchy w telefonie w samochodzie czy w domu.

Wykrywanie profesjonalnego podsłuchu, nazywanego również inwigilacją elektroniczną, jest w dzisiejszych czasach potrzebą zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów na Śląsku, wykrywamy urządzenia podsłuchowe i kamery, także te na wysokim poziomie technicznym, a nasze ceny są zawsze atrakcyjne.


Wykrywanie podsłuchów w telefonie

Podsłuch w telefonie komórkowym to często używane narzędzie nieuczciwej konkurencji, dzięki któremu niepowołane osoby mogą przechwytywać cenne dane o firmach i przedsiębiorstwach. Poza biznesem, urządzenia podsłuchowe stanowią również zagrożenie dla klientów prywatnych. Zwykle instalowane jest ono przez zazdrosnych małżonków lub członków rodzin, w których toczy się walka o spadek.


Wykrywanie podsłuchów w domu i samochodzie

Naszym klientom w legalny sposób pomagamy w wykryciu urządzeń podsłuchowych i kamer zamontowanych w domach, samochodach i wszędzie tam, gdzie narażeni są oni na elektroniczną inwigilację. Zapewniamy indywidualne podejście do sprawy i dopasowanie cen do zakresu podejmowanych działań.

Obszar działania biura detektywistycznego Verius Dicam

Biuro detektywistyczne Verius Dicam przyjmuje zlecenia z Katowic, Bielsko-Białej, Rybnika, Gliwic, Bytomia i pozostałej części województwa Śląskiego. W ramach realizacji zleconych zadań działamy na obszarze całej Polski.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
10.00 - 18.00

Kontakt telefoniczny

Pod numerem: 669 941 030