669 941 030

Verius Dicam

ul. Moniuszki 26a
41-902 Bytom

Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób zaginionych, ze względu na swoją złożoność i delikatność, wymaga użycia profesjonalnych metod. W zależności od charakteru sprawy, rzetelnie i dyskretnie zajmujemy się w Polsce poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się, spadkobierców i dawnych przyjaciół. Nasi najlepsi i doświadczeni detektywi przygotowują strategię działania, dążącą do rozwiązania sprawy.

Każde zlecone nam zadanie traktujemy indywidualnie, dopasowując odpowiednio metody poszukiwania ludzi. Pomoc w poszukiwaniu osób zaginionych w Polsce obejmuje profesjonalne, w pełni legalne i dyskretne zebranie informacji, zbadanie okoliczności zaginięcia, ocenę sytuacji i niezwłoczne podjęcie działań.


Poszukiwanie dzieci

Zaginięcie bliskich, a zwłaszcza dzieci, wiąże się z ogromnym stresem i troską o ich los. Opiekunom dzieci oferujemy skuteczną pomoc w poszukiwaniu dzieci w takich sprawach jak uprowadzenia czy porwania rodzicielskie. Zapewniamy szybkie działanie w celu odzyskania poszukiwanego dziecka.


Poszukiwanie majątku dłużnika

Uzupełnieniem oferty biura jest poszukiwanie majątku dłużnika. Klientom na Śląsku proponujemy ustalenia majątkowe ruchomości, nieruchomości, udziałów i akcji, poszukiwanie majątku ukrytego lub zbytego przed dłużnika na rzecz bliskich osób oraz ustalenie nieujawnionych źródeł przychodów dłużnika na terenie Polski.

Obszar działania biura detektywistycznego Verius Dicam

Biuro detektywistyczne Verius Dicam przyjmuje zlecenia z Katowic, Bielsko-Białej, Rybnika, Gliwic, Bytomia i pozostałej części województwa Śląskiego. W ramach realizacji zleconych zadań działamy na obszarze całej Polski.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
10.00 - 18.00

Kontakt telefoniczny

Pod numerem: 669 941 030