669 941 030

Verius Dicam

ul. Moniuszki 26a
41-902 Bytom

O nas

Detektyw

Nasze biuro to zespół doskonałych fachowców. Pracują z nami między innymi informatycy, analityk, psycholog, technik z zakresu wykrywania inwigilacji, certyfikowany specjalista z zakresu badań psychofizjologicznych (badania wariograficzne), a także grupa licencjonowanych detektywów, którzy swoje doświadczenie gromadzili w szczególności w służbach mundurowych, ale nie tylko. W skład naszej kadry wchodzą również nie skażeni środowiskiem mundurowym pasjonaci, którzy do swojego profesjonalizmu dochodzili od asystowania w czynnościach detektywistycznych, osiągając w kolejnych zleceniach niesamowite sukcesy.

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją – podchodzimy z wyjątkową powagą do każdego zlecenia realizując je zgodnie z etyką i poszanowaniem prawa.

Pracę całego zespołu koordynuje emerytowany żołnierz wojsk specjalnych, były oficer ochrony w strefie wysokiego ryzyka, licencjonowany detektyw i certyfikowany specjalista z zakresu badań poligraficznych Tomasz Wilk, który odpowiedzialny jest za kontakt z klientem, rozdział zleceń i reprezentowanie firmy.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i w ten sam sposób podchodzimy do jej wyceny. Na cenę usługi wpływ mają użyte siły i środki jakie okażą się niezbędne do realizacji zlecenia. Dokładna analiza sprawy pozwala nam dokonać całkowitej i ostatecznej wyceny.

Obszar działania biura detektywistycznego Verius Dicam

Biuro detektywistyczne Verius Dicam przyjmuje zlecenia z Katowic, Bielsko-Białej, Rybnika, Gliwic, Bytomia i pozostałej części województwa Śląskiego. W ramach realizacji zleconych zadań działamy na obszarze całej Polski.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
10.00 - 18.00

Kontakt telefoniczny

Pod numerem: 669 941 030