669 941 030

Verius Dicam

ul. Moniuszki 26a
41-902 Bytom

Badania na wykrywaczu kłamstw

Przeczuwasz, że jesteś okłamywany lub okłamywana? Nie wiesz jednak jak dojść do prawdy i udowodnić słuszność swoich podejrzeń? Skorzystaj z pomocy naszego biura detektywistycznego położonego w Śląsku. Zaoferujemy Ci niezawodne badania wariografem, które pomogą Ci zweryfikować wiarygodność danej osoby.

Badania na wykrywaczu kłamstw, inaczej badania wariograficzne to rozwiązanie warte wykorzystania wówczas, gdy chcemy ustalić czyjąś prawdomówność. Nasze biuro dysponuje odpowiednim sprzętem, a także wiedzą, by właściwie zinterpretować wyniki badania. Tego typu ekspertyza kryminalistyczna może okazać się szczególnie pomocna w przypadku, gdy zależy nam na dojściu do prawdy w trudnych sprawach rodzinnych - zdrada, niesłuszne oskarżenia, jak i w okresowych kontrolach lojalności w firmach oraz przy wykrywaniu osób zajmujących się wywiadem gospodarczym, działających na rzecz innych firm. Docieranie do prawdy to nadrzędny cel pracy detektywa.


Wykrywacz kłamstw - atrakcyjna cena badania

Nasze biuro każde badanie na wykrywaczu kłamstw wykonuje wykorzystując profesjonalny wariograf, który jest niezwykle skutecznym narzędziem, pozwalającym określić stopień wiarygodności badanej osoby. Ile kosztuje ekspertyza wykorzystujące wykrywacz kłamstw? Cena badania jest bardzo atrakcyjna. Jeżeli więc zależy Ci na dotarciu do prawdy - skorzystaj z naszej pomocy. Przeprowadzona przez nasze biuro ekspertyza wariograficzna pozwoli Ci uzyskać niepodważalne odpowiedzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wykrywaniu kłamstw? Odwiedź naszą inną stronę: wykrywacz-klamstw.eu

Obszar działania biura detektywistycznego Verius Dicam

Biuro detektywistyczne Verius Dicam przyjmuje zlecenia z Katowic, Bielsko-Białej, Rybnika, Gliwic, Bytomia i pozostałej części województwa Śląskiego. W ramach realizacji zleconych zadań działamy na obszarze całej Polski.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
10.00 - 18.00

Kontakt telefoniczny

Pod numerem: 669 941 030